Slider – Kempinski Residences Balmumcu

Slider

Kempinski Residences Balmumcu

Istanbul’un merkezinde yemyeşil bir vadide konumlandırılan Kempinski Residence Balmumcu, büyüleyici boğaz manzarası eşliğinde benzersiz bir yaşam alanını prestijli bir hayatı tercih edenlerle buluşturacak. Şehrin en görkemli lokasyonunda, Avrupa’nın en lüks otel zinciri Kempinski ayrıcalıklarıyla yükselen Kempinski Residences Balmumcu, sadeliği ve modernizmi, yaşam alanlarına yansıtacak. Zengin yeşil alanları, yüzme havuzları, fitness, lobi lounge, kafeterya ve Spa’nın da yer aldığı doğa ile iç içe benzersiz bir konumda yer alan proje, her biri bahçe ve teraslara sahip 155 bağımsız bölümden oluşmaktadır. 

Medeniyetlerin Göz Bebeği

Asya ve Avrupa’nın masmavi Boğaz’da göz göze geldiği, dört mevsimi kartpostallara poz verir gibi yaşayan; Karadeniz ve Akdeniz’in, Doğu ile Batı’nın, dinlerin, milletlerin, kültürlerin, medeniyetlerin ve hatta mutfakların birbirleriyle tanışıp ahenkle dans ettiği, üç büyük imparatorluğa başkentlik yapmış, çağların değişimine şahitlik etmiş; aşklara, şiirlere, şarkılara ve sayısız hikayeye konu olmuş büyüleyici bir şehir İstanbul…

istanbul-ayasofya-mosque-2022-02-04-02-24-32-utc-min
3858ece3-1310-4332-b9b8-c15317ffb921-min

Kıtalar Arası Zarafet​

Sahip olduğu tüm nitelikleriyle İstanbul’u diğer şehirlerden farklı kılan en önemli özelliği; iki kadim kıtayı birbiriyle buluşturan eşsiz bir güzelliğe yani İstanbul Boğazı’na ev sahipliği yapması olmuştur. Osmanlı’dan kalan saraylar, hanedan üyeleri ve paşaların köşkleri, yalıları, kasırları şehrin en değerli bölgesi olan Boğaz çevresinde konumlanmıştır.

Start typing and press Enter to search

Top